Blauwe Batterij in de spotlights tijdens Solar Solutions 2025
Afgelopen week vond de Solar Solutions-beurs plaats in Vijfhuizen, hét jaarlijkse evenement waar de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van zonnestroom en energieopslag worden gepresenteerd.
De Groene Hoed was aanwezig om het Blauwe Batterij-concept te introduceren. Onze innovatieve oplossing trok veel belangstelling. De Blauwe Batterij biedt een eenvoudig en efficiënt alternatief voor elektrische accu’s door zonnestroom direct te gebruiken en op te slaan als warm water.
Veel bezoekers waren nieuwsgierig naar de mogelijkheden en namen uitgebreid de tijd om onze producten te bekijken. Gelukkig kregen we daarbij ondersteuning van het team van RS-Solar. Deze fabrikant kon de werking van de energiemanager perfect uitleggen en ging dieper in op de technische details.
Op onze stand presenteerden we ook producten van My-PV en Fothermo. De Elwa 2 in een los buffervat bleek bijzonder populair, en daarnaast kon men de Fothermo-boiler bewonderen, die op gelijkstroom werkt en rechtstreeks op zonnepanelen wordt aangesloten – zonder omvormer.
Aan de overzijde van het pad bevond zich onze bijbehorende stand met diverse boilers en buffervaten van Tesy, waaronder twee warmtepompboilers.
We kijken uit naar nieuwe samenwerkingen en willen alle bezoekers aan onze stand hartelijk bedanken voor hun interesse en waardevolle input!
- Bekijk hier de website van de Blauwe Batterij
- Ontdek hier ons assortiment en pas de Blauwe Batterij zelf toe
Â